Zamki szyfrowe do szafki, drzwi w sklepie Gryc24.pl

W sklepie internetowym firmy Gryc24.pl znajdziemy szeroki wybór różnorodnych zamków szyfrowych – mechanicznych, jak również elektronicznych – wysokiej jakości. Świetnie sprawdzą się do ochrony ważnej lub kosztownej własności, zarówno w miejscach prywatnych, jak i publicznych. Z powodzeniem można je zastosować w przypadku mebli drewnianych i metalowych. Sklep Gryc24.pl dba o atrakcyjność ceny w każdym przypadku, a w asortymencie oferuje produkty wyłącznie zaufane, solidne i wytrzymałe, które pozwalają na ochronę prywatności w sposób niezawodny.

Zamki szyfrowe
obrazek prezentujacy

Gdzie przydadzą się zamki elektroniczne do drzwi?

Zamki elektroniczne sprawdzą się tak w przestrzeni prywatnej, jak i publicznej. Znajdują zastosowanie, chociażby w szafkach pracowniczych, szkolnych czy basenowych, ale także meblach medycznych, hotelowych i biurowych. Doskonale zdają egzamin również w przypadku skrzynek na klucze, apteczek oraz kasetek na pieniądze. Dzięki zamkom elektronicznym można mieć pewność, że ważne dla nas przedmioty nie wpadną w niepowołane ręce i będą zawsze odpowiednio zabezpieczone.

Jak działa zamek kodowy do drzwi?

Choć zarówno zamki mechaniczne, jak i elektroniczne są urządzeniami solidnymi, ich obsługa jest bardzo intuicyjna. W większości przypadków mogą one pracować w trybie prywatnym lub publicznym – w pierwszym przypadku ustawia się jeden kod, w drugim każda kolejna osoba używająca zamka wybiera swój własny. W razie potrzeby istnieje możliwość odzyskania kodu za pomocą klucza master. W przypadku zamków elektronicznych na odcisk palca możliwe jest zaprogramowanie nawet kilku różnych odcisków, co jest niezwykle wygodną opcją.

Ile kosztuje zamek na szyfr?

Zamki na szyfr, niezależnie od rodzaju, to niewielka inwestycja w ogromne poczucie bezpieczeństwa i pełną ochronę prywatności. Sklep Gryc24.pl przygotował dla swoich klientów szeroki wybór, zróżnicowany pod kątem skomplikowania mechanizmu oraz ceny tak, aby każdy znalazł taki produkt, który najlepiej odpowie na jego potrzeby. Niezależnie jednak od powyższych cech, można liczyć na niezawodną ochronę mienia, a w rezultacie – spokojny umysł i brak ryzyka nadszarpnięcia budżetu.